Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1329

  • Dodane: Maj 31, 2019

  • Wyświetlenia: 21

Opis

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym wszystek facet może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest również dla użytkowników indywidualnych, jak a instytucji dostarczających usługi powiązane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Głowy i marki biorące start w Porządku Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz produkowanych w Porządku Partnerskim nagród są pewność, iż ich klienci czy znajomi będą mieć z najodpowiedniejszych usług hostingowych, a ich kompetencje będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszą nową usługę, która zostanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan idzie dalej i Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie pierwszego przedłużenia usługi i 25% od każdego kolejnego. Dodatkowo za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cenie 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla globalnych użytkowników firmy, jak jeszcze osób jakie nie posiadają również usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować również do swoich, jak jeszcze do bliskich klientów. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką spośród nich przynoszone są punkty, jakie można wymienić na gotówkę albo na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy świadomi, że wielu klientów od dawna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego teraz zdecydowali się zrewanżować i wyróżnić ich zbyt lojalność wobec znanej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najszersze na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Porządku Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Typa jest wtedy identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a dane na materiał naliczonych prowizji widoczne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Porządku Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o