endermologia Kalisz Pomorski

endermologia Kalisz Pomorski

25 lutego, 2019 0 przez Doradca Personalny

Można z dużym przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na dobry styl bycia. Jeszcze bardzo osób mama się zdrowo odżywiać, i przy tym regularnie uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w mieszkanie przynieść tak pięknych efektów, jak żeby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią zdołać, gdy dieta oraz ćwiczenia finansowe nie przynoszą pożądanych rezultatów? Reakcją na ostatnie fakty potrafią być nowe środki z działu medycyny estetycznej, w ostatnim endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Mielno

Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wykorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na własną otyłość

Czym tak jest endermologia? To technologia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy to ostatnim jednym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co za tym idzie dużego i dotkliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność połączona spośród tym środkiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz także po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą technologią możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień zajmujemy te do robienia z cellulitem opornym na leczenie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten fakt albo nawet pozbyć się go w pełni. Co wysoce, w końca regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili zauważyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do lektury fibroblasty, które budują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i elastyczności skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego skutkiem będzie niezwykle lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w prywatnym wizerunku? Eksperci z Kliniki Miracki świadczą o serii 10-20 braków (w relacji od tego, jaki dokładnie efekt chcemy zrobić), ale jednocześnie zaznaczają, że ważne wyniki będą widoczne już po ukończeniu 3-4. Zabiegi składa się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem dobrym dla ludzi kobiet, jakie zależały w swój, estetyczny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją własnego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii konieczne jest nadal prowadzenie zdrowego trybie życia – to poradzi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy jeszcze z powodzeniem łączyć z pozostałymi terapiami z działu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo reklamy na fakt zabiegu endermologii zlokalizujesz na ścianie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 vote
Czy polecasz