Fines Opinie

Fines Opinie

26 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Fines jest obecnie największym niezależnym operatorem sieci agencji kredytowych w Polsce.

Fines Opinie

Działając na placu od 2005 roku przyjęliśmy kierunek i wygląd życia opierający się na maksymalnie przejrzystych zasadach i partnerskich informacjach z bliskimi klientami.

Z chwili rozpoczęcia działalności rozwinęliśmy naszą sieć do ponad 2500 aktywnych Agentów, którzy oferując kredyty wybrali nas jak dużo zaufanego i sprawdzonego partnera.

W budowie agencji kredytowych współpracujących z Fines znajdą Państwo ofertę wielu banków a firm pozabankowych. Różnorodność ofert wiodących banków oraz doświadczonych i takich firm pożyczkowych, umożliwia porównanie i wybranie idealnie dostosowanej oferty kredytowej. Natomiast istnieje wówczas dodatkowe już podczas jednego wystąpienia w przedsiębiorstwie kredytowym, bez konieczności szukania możliwości w moc placówkach bankowych.

Sieć agencji kredytowych Fines to także placówki agencyjne, mobilni Agenci, kiedy i sieć placówek franczyzowych, którą wyróżnia wspólna marka Fines oraz ujednolicony standard obsługi Klienta.

System franczyzowy Fines jest właśnie najszybciej rozciągającą się franczyzą na targu pośrednictwa i doradztwa finansowego. Wspólna sieć sprzedaży czerpiąca z ponad 13 lat doświadczeń Fines liczy 300 placówek pod szyldem Fines Operator Bankowy.

Promujemy zasady rzetelności i etyki w handlu – stosujemy Kanon Dobrych Prac Rynku Finansowego. Posiadamy prestiżowy tytuł firma „Fair Play” od 2011 r. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Gospodarczych w Polsce. W obawie o najdoskonalszą klasa obsługi Klienta i przejrzystość procedur wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Rokrocznie od 2007 r. zdobywamy tytuł „Duża Firma”.

Znasz firmę napisz opinie i podziel się z innymi. Twoja opinia jest bardzo ważna i potrzebna !

0 0 votes
Daj ocenę