Fines Opinie

Fines Opinie

26 listopada, 2019 1 przez Doradca Personalny

Fines jest właśnie największym niezależnym operatorem sieci agencji kredytowych w Polsce.

Fines Opinie

Oddziałując na zbycie od 2005 roku przyjęliśmy styl i styl życia opierający się na maksymalnie prostych zasadach oraz partnerskich informacjach z znajomymi partnerami.

Od chwili rozpoczęcia prac rozwinęliśmy naszą sieć do ponad 2500 aktywnych Agentów, którzy oferując kredyty wybrali nas jak najbardziej swego i doświadczonego partnera.

W budów agencji kredytowych współpracujących z Fines znajdą Państwo ofertę wielu banków i instytucji pozabankowych. Różnorodność ofert wiodących banków oraz sprawdzonych i takich firm pożyczkowych, umożliwia porównanie oraz wybranie idealnie dostosowanej oferty kredytowej. Natomiast jest toż dodatkowe już podczas jednego wpadnięcia w biurze kredytowym, bez potrzeb szukania ofert w wielu placówkach bankowych.

Sieć agencji kredytowych Fines to zarówno placówki agencyjne, mobilni Agenci, jak również budowę placówek franczyzowych, którą daje wspólna marka Fines oraz ujednolicony standard obsługi Klienta.

System franczyzowy Fines jest już najszybciej kształtującą się franczyzą na placu pośrednictwa i doradztwa finansowego. Wspólna sieć sprzedaży korzystająca z ponad 13 lat doświadczeń Fines liczy 300 placówek pod szyldem Fines Operator Bankowy.

Promujemy zasady rzetelności i etyki w interesie – stosujemy Kanon Dobrych Znajomości Rynku Finansowego. Posiadamy prestiżowy tytuł firma „Fair Play” od 2011 r. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W dbałości o najdoskonalszą klasa obsługi Mężczyznę i przejrzystość procedur wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Rokrocznie od 2007 r. zdobywamy tytuł „Dobra Firma”.

 

Znasz firmę napisz opinie i podziel się z innymi. Twoja opinia jest bardzo ważna i potrzebna !

0 0 vote
Czy polecasz