Kobiety mafii Police  gdzie obejrzeć?

Kobiety mafii Police gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi tym, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. Aby odpowiednio poznać film, należy dokładnie się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o byciu rodziny z dzieckiem także ich opiekunką, gangstera a jego lube, i ojca, który gotów jest stworzyć dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wchodzi na dziwny pomysł zwabienia przestępców w sieć, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej rysunek i wymaga opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia dlatego na naszą rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, a w takim momencie Bela zostaje zdemaskowana, przez pewnego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Jeśli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zrobiło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej inne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa akcja w ABW wpłynęła na kierunek oraz zachowanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zrezygnować z produkcji, jednak szef, kiedy się później okazuje przestępca, wpływa ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej założeniem, jest zbliżyć się do szkoły niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, chorzy na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w gospodarkę. Zajmowania się w lokalu, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w lokalu, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Radość z dobrego wzroście nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, natomiast w obawie przed więzieniem, żywy kwalifikuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze znajomą osobą.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie pana nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Własny, aby móc umieścić im zarzuty. Przedstawia mu się jednak odejść z formie obronną ręką. Określa się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony spędza w grupie policyjnej, gdzie będzie traktował pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z trudnymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc zostaje położona w szpitalu. Od tej chwili, los dziecka jest w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyzny jest najważniejsze. Realizowany przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie życie, aby uniknąć kary.
Na wszelkie szczęście, stanowi wtedy nie udana próba.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w tyle wydaje na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie stanowi mu wtedy jednak dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dostarczyła mu truciznę. Mężczyzna pada na ziemię w kawiarni, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci ojca dziecka oraz niezdolności marki, do kontroli nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W dopuszczonym do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na klientowi, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kochanek, pada zabity przez kolejnych ludzi Justyny, którzy na jej zlecenie brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, kwalifikuje się na przyjęcie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W ostatnim czynniku, dokonuje się ważna połowa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Choć film ma dużo scen akcji, są również momenty, w jakich spieszy się kilka wątków na raz, więc warto oglądać film w centrum, aby zrozumieć o co w nim działa.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę