Kobiety mafii Tychowo  gdzie obejrzeć?

Kobiety mafii Tychowo gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Personalny

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest obecnym, który tworzy mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio poznać film, należy znacznie się w niego wczuć.
Kobiety Mafii mówi o życiu rodziny z dzieckiem natomiast ich opiekunką, gangstera dodatkowo jego dziewczyny, i ojca, który gotów jest wykonać dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Drawno gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella przypada na wielki pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej program i każe opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia dlatego na naturalną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo jest bez żadnych problemów, natomiast w niektórym okresie Bela zostaje zdemaskowana, przez pewnego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Drawno gdzie obejrzeć?

Jeżeli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa praca w ABW wpłynęła na charakter oraz utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z książki, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, przekonuje ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej przeznaczeniem, jest zbliżyć się do szkoły niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, chory na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w pracę. Utrzymywania się w klubie, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w budynku, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by uratować życie. Satysfakcja z ciekawego wzroście nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, a w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą kobietą.

Kobiety mafii Drawno gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie młodego nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Nasz, aby móc umieścić im zarzuty. Udaje mu się jednak odejść z form obronną ręką. Określa się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony gości w nauce policyjnej, gdzie będzie korzystał wartę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z sporymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką przyjmują się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje postawiona w szpitalu. Z tej chwili, los dziecka stanowi w rękach lojalnej opiekunki, dla której występowanie mężczyzny jest najważniejsze. Realizowany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na całe szczęście, jest zatem nie udana próba.

Kobiety mafii Drawno gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w skutku przypada na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie jest mu wtedy wprawdzie dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, oddała mu truciznę. Mężczyzna pada na posadzkę w kawiarni, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka oraz niezdolności marki, do pielęgnacje nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która stanowi prowodyrem całej akcji. W dopuszczonym do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kobiet, pada zabity przez innych mężów Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, przyjmuje się na utrzymanie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W tym etapie, mija się ważna grupa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Drawno gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w jakich wybiera się kilka tematów na raz, zatem warto oglądać obraz w skupieniu, aby zrozumieć o co w nim działa.

Kobiety mafii Drawno gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii