Leasing Gościno  zadzwoń 887 332 665

Leasing Gościno zadzwoń 887 332 665

30 października, 2019 0 przez Doradca Personalny

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj nabycia określonych przedmiotów. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: pożyczki i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz na podstawie umowy nie jest twój, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Gryfice

 

 

Najczęściej leasing związany jest z samochodami, chociaż różne urządzenia, które są Ci potrzebne w trakcie prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Młode firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi łatwo skontaktujesz się przy pomocy prostej ankiety, zamieszczonej na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Po prostu, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Rozmowa z doradcą, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej działalności gospodarczej , na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to duże usprawnienie. Szczególnie ważne jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Korzystając z tej formy, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest banalne. Wybierasz odpowiedni model auta, ustalasz warunki finansowania, wypełniasz formularz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
możesz już odebrać nowy samochód. Zyski działania są nie do przecenienia. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której przy zakupie indywidualnym zapewne byś nie otrzymał. Jeździsz nowym autem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad wszelkimi sprawami technicznymi czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Prawidłowo opracowane polisy zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to brak konieczności kupienia samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i zabieganie o atrakcyjną cenę również nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Gryfice oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z płynnością finansową, możesz negocjować warunki umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Podpisujemy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Jasne jest, nie ma konieczności wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Gryfice wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tej sytuacji, poza wygodą rozwiązania, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jasne jest, że jest to bardzo dobre rozwiązaniejeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Gryfice

 

Zobacz również Leasing uproszczony