Patryk Vega Plagi Breslau Wałcz  gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Plagi Breslau Wałcz gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Personalny

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – drink spośród najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak zwykły „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, tym jednocześnie przedstawił coś zupełnie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Lipiany gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły obrazu jest ostatni Wrocław. W centrum tym podchodzi do wielkich morderstw. Każdego dnia o tej tejże godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje osoby też mają zazwyczaj coś na sumieniu, a wymiar sprawiedliwości istnieje w sądu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, dodająca się w sztukę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem jednej także tej tejże osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest obowiązkowe zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej propozycje Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo skomplikowane i zawiłe śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Otwiera się wyścig z czasem, nikt nie chce przyjąć do nowych zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – wcale nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do tego osiągnąć gdyż kina nie są w stanie zgodzić się na sprawę gdzie ten tenże film jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na prawda do odtwarzania produkcji w okresie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł być wydalany w kinach warunek tenże wymaga być dokonany. W ostatnim dziale nie ma żadnych negocjacji. Film musi istnieć przeznaczony dla nich na wyłączność przez konkretny termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu jedynie na platformach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z propozycji odtwarzania produkcji na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak twierdzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni wtedy trend – wyświetlanie filmów na platformach internetowych zatrzymuje się jeszcze niezwykle rozpowszechnione. Patrzą w niniejszym ciężki potencjał. Patryk Vega uważa także, iż istnieje wówczas podążanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Lipiany gdzie obejrzeć?

Jak mówi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka stanowi zupełnie inna niż ja zaś wtedy wszystko co przygotowywała do tej pory […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w obecną relację również w obecną bohaterkę, no oraz mam możliwość, iż wtedy również będzie dla mnie jakiś przyczynek do nowych ciekawych ról, które są inne niż te, z których jestem oczywista do tej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Lipiany gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do zobaczenia w swoich własnych kinach, produkcja ta dawana jest na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i więcej na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten postrzegany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów myśli go za spektakl noszący w napięciu do samego końca. Mówią, iż istnieje w nim znacznie dynamiczna działalność i atrakcyjna fabuła. Z dodatkowej części znajdziemy także grupę osób zajmującą uwagę na niższy montaż czy i niższą jakość, niż w dawnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Lipiany gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to doskonale inny Vega. W niniejszym filmie nie ma wielowątkowości kluczowej dla moich ostatnich filmów. Nie trzyma także mieszania gatunków. To istnieje jednak czysty thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w układzie obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do ostatniego etapu nie są w stanie uzyskać jak ta sprawa się skończy. Istnieje obecne wyłącznie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Lipiany gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau