Spa Kołobrzeg Olymp

Spa Kołobrzeg Olymp

15 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

SPA w Kołobrzegu, zatem warto wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w komfortowych warunkach. Kołobrzeg to spore miasto, w jakim nie brakuje mieszkańców, natomiast w momencie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Diune Resort & Apartamenty

Jest tu i stosunkowo wielka ilość kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają wygląd swojego zdrowia. Popularnością zajmuje się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących albo nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu noclegów w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy pamiętać, że są to zwykle ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może wiele kosztować, ale z pełną śmiałością jest trwałym poznaniem i perspektywa na odpoczynek nad brzegiem Bałtyku. Warto zapoznać kilka hoteli, jakie w prostej możliwości posiadają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest znaczna – należy do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Dostaje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą daje od morza zaledwie 280 metrów. Hotel ma najbogatszą bazą SPA w Polsce – znaleźć w niej wolno 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, strefę jacuzzi. Na terenie obiektu znajduje się jeszcze kilka saun oraz zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg cieszy się wielką popularnością wśród klientów, którzy zamierzają się także na sposoby upiększające, kiedy również lecznicze. W serca spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest także świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację oraz kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki typ usług w połączeniu ze piękną lokalizacją i niesamowicie ciekawą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg widoczna stanowi dla gości w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt dany stanowi w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełen rok zaczęte są dla gości oraz kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych oraz kosmetycznych. W 2016 roku oddał się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawa w relaksującej atmosferze. Wśród sposobów można zastąpić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Stanowi więc zaledwie część bardzo bogatej oferty. Hotel ma również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi oferowane w pakiecie zwykle są nieco tańsze, dlatego naprawdę sporo kobiet kwalifikuje się czerpać spośród takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to oferta skierowana do osób szukających śnie i wypoczynku w znacznej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to punkt zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Stanowi wówczas nowy ośrodek, który daje pakiet zabiegów upiększających i rehabilitacyjnych w malowniczej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym atutem budynku jest jednak bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu oraz salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu znajduje się kompleks basenowy – goście hotelu mogą czerpać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel to nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, a też inne atrakcje dla pań w dowolnym wieku. Na terenie obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla mężczyzn organizowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest i zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny budynek to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w połów uzdrowiskowej miasta. Od morza dzieli go zaledwie 200 metrów. Stanowi więc kolejne, bardzo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych oraz klasy LUX. W kolekcji hotelu dostają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

posiada bardzo szeroką ofertą SPA oraz sposobów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA należy do pewnego spośród najświeższych w końca. Na terenie hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można korzystać z rządu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji gości przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a też jacuzzi. Dla kobiet chcących skorzystać z dużego relaksu zalecana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, poddając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę